Zimní dovolená|Letní dovolená|2023

Ubytování Špindlerův Mlýn

Ubytování Špindlerův Mlýn 2023. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2023. Volné termíny 2023.

Ubytování Špindlerův Mlýn

Informace

Parkování - u hotelu za poplatek
Místní poplatky - nejsou zahrnuty v ceně pobytu - úhrada na místě
Dětská cena - platí pro děti od 6 do 15 let. Jedno dítě do 6 let na přistýlce má ubytování včetně stravy zdarma (nevztahuje se na rodinné pokoje).

Středisko

Špindlerův Mlýn

Poloha

Údolí Svatého Petra, cca 1 km od centra Špindlerova Mlýna

Vybavení

Restaurace ve stylu 20. let - Republika 1920, vinárna, wellness (sauna, whirlpool), kulečník, stolní fotbálek, dětský koutek, možnost masáží, lyžárna, WiFi
Léto - venkovní terasa s výhledem na horské štíty a údolí, venkovní dětský koutek

Ubytování

Dvoulůžkové, třílůžkové a rodinné pokoje (2 oddělené ložnice s jednou koupelnou), s příslušenstvím, SAT/TV, WiFi

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírované o 3 chodech

Nabídka programů

V letním období:
POBYTY PRO SENIORY OD 50 LET - 7 nocí

Nástup kdykoliv
Program - 7x ubytování včetně polopenze, 6x obědový balíček, volný vstup do hotelového wellness (sauna, whirlpool), 40% sleva na rehabilitační i klasické masáže, 2x během pobytu káva a koláč pro každou osobu
POBYTY PRO SENIORY OD 50 LET - 5 nocí
Nástup kdykoliv
Program - 5x ubytování včetně polopenze, 4x obědový balíček, volný vstup do hotelového wellness (sauna, whirlpool), 40% sleva na rehabilitační i klasické masáže, 1x během pobytu káva a koláč pro každou osobu

Lyžování

Sjezd - vleky: Horal a Slovan cca 100 m (vhodné pro rodiny s dětmi), skiareál Svatý Petr 500 m, Medvědín 1 km, skibus 200 m
Běžky - tratě přímo od hotelu

Vybavení hotelu

 • Pobyt pro dítě zdarma
 • Pobyt se psem

Obecné informace o této nabídce

Ubytování ve Špindlerově Mlýně na jaře 2023 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpský Hotel v regionu Špindlerův Mlýn, Krkonoše v délce 6 dní - 5 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od pondělí 29. května 2023 do soboty 3. června 2023 s vlastní dopravou od zítra. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Průměrné hodnocení rekreačního objektu Alpský Hotel na základě 23 hodnotících cestovatelů je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení). Kategorie této nabídky: Ubytování Špindlerův Mlýn, jarní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 5950,- Kč.


Ubytování Špindlerův Mlýn
Alpský Hotel
★★★
👍👍👍👍👍
 • TV
 • Minibar
 • Bar
 • Lednička
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Zastávka skibusu
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová restaurace
 • Půjčovna kol
 
 • 5 950 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Špindlerův Mlýn, Krkonoše u Špindlerova Mlýna 2023 na jaře v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zátiší, v délce 9 dní - 8 nocí. Tento pobyt ve Špindlerově Mlýně je aktuálně volný v termínu: pondělí 29. květen až úterý 6. červen 2023 s vlastní dopravou a termínem zítra. Využijte výhodnou nabídku pobytu ve Špindlerově Mlýně za aktuální cenu 8096,- Kč. Toto ubytování ve Špindlerově Mlýně nabízí CA Invia.cz se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: ubytování, jarní Super Last Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Zátiší je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze). Hodnotilo 75 předchozích návštěvníků.
Ubytování Špindlerův Mlýn
Zátiší
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 096 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (75 hodnocení)
Ubytování ve Špindlerově Mlýně na jaře 2023 v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nový Dům, Panorama, Lesní Zátiší-Wellness A Relax 3 Noci v regionu Špindlerův Mlýn, Severní Čechy v délce 4 dní - 3 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od úterý 30. května 2023 do pátku 2. června 2023 s vlastní dopravou od pozítří. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Špindlerův Mlýn, jarní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 6750,- Kč.
Ubytování Špindlerův Mlýn - Nový Dům, Panorama, Lesní Zátiší-Wellness A Relax 3 Noci
Nový Dům, Panorama, Lesní Zátiší-Wellness A Relax 3 Noci
★★
 
 • 6 750 Kč

Detail

Dovolená Špindlerův Mlýn, Krkonoše u Špindlerova Mlýna 2023 na jaře v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Windsor, v délce 4 dní - 3 nocí. Tento pobyt ve Špindlerově Mlýně je aktuálně volný v termínu: středa 31. květen až sobota 3. červen 2023 s vlastní dopravou a termínem popozítří. Využijte výhodnou nabídku pobytu ve Špindlerově Mlýně za aktuální cenu 4320,- Kč. Toto ubytování ve Špindlerově Mlýně nabízí CA Invia.cz se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: ubytování, jarní Super Last Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Windsor je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze). Hodnotilo 47 předchozích návštěvníků.
Ubytování Špindlerův Mlýn - Windsor
Windsor
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 320 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (47 hodnocení)
Ubytování ve Špindlerově Mlýně na jaře 2023 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Praha v regionu Špindlerův Mlýn, Krušné Hory v délce 8 dní - 7 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od středy 31. května 2023 do středy 7. června 2023 s vlastní dopravou od popozítří. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Průměrné hodnocení rekreačního objektu Praha na základě 48 hodnotících cestovatelů je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení). Kategorie této nabídky: Ubytování Špindlerův Mlýn, jarní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 8760,- Kč.
Ubytování Špindlerův Mlýn - Praha
Praha
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 760 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (48 hodnocení)
Dovolená Špindlerův Mlýn, Krkonoše u Špindlerova Mlýna 2023 na jaře v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Windsor, v délce 8 dní - 7 nocí. Tento pobyt ve Špindlerově Mlýně je aktuálně volný v termínu: středa 31. květen až středa 7. červen 2023 s vlastní dopravou a termínem popozítří. Využijte výhodnou nabídku pobytu ve Špindlerově Mlýně za aktuální cenu 10080,- Kč. Toto ubytování ve Špindlerově Mlýně nabízí CA Invia.cz se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: ubytování, jarní Super Last Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Windsor je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze). Hodnotilo 47 předchozích návštěvníků.
Ubytování Špindlerův Mlýn - Windsor
Windsor
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 10 080 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (47 hodnocení)
Ubytování ve Špindlerově Mlýně na jaře 2023 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zátiší v regionu Špindlerův Mlýn, Krkonoše v délce 9 dní - 8 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od středy 31. května 2023 do čtvrtka 8. června 2023 s vlastní dopravou od popozítří. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Průměrné hodnocení rekreačního objektu Zátiší na základě 75 hodnotících cestovatelů je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení). Kategorie této nabídky: Ubytování Špindlerův Mlýn, jarní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 8272,- Kč.
Ubytování Špindlerův Mlýn - Zátiší
Zátiší
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 8 272 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (75 hodnocení)
Rekreace v lokalitě Krkonoše. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Pension Katty a je v délce 3 dní, v termínu od 2. června 2023 do 4. června 2023 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 45000 Kč.
Ubytování Špindlerův Mlýn - Pension Katty
Pension Katty
★★
 
 • 45 000 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Krkonoše. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Malá Hofmanka a je v délce 3 dní, v termínu od 2. června 2023 do 4. června 2023 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 17100 Kč.
Ubytování Špindlerův Mlýn - Malá Hofmanka
Malá Hofmanka
★★
 
 • 17 100 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Krkonoše. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Penzion U Kotle a je v délce 3 dní, v termínu od 2. června 2023 do 4. června 2023 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 108000 Kč.
Penzion U Kotle
Penzion U Kotle
★★
 
 • 108 000 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 547 nalezených

Ubytování ve Špindlerově Mlýně 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené ve Špindlerově Mlýně podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Špindlerova Mlýna vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Špindlerově Mlýně vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si ve Špindlerově Mlýně žádný vhodný pobyt? Můžete se zkusit ubytovat v chatách, chalupách a chaloupkách ve Špindlerově Mlýně a dalších oblíbených lokalitách v České republice Chaty k pronájmu.

Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Janské Lázně nebo Jizerské hory 2023? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například ubytování Jižní Čechy případně ubytování Karlovy Vary 2023.


Termíny ubytování ve Špindlerově Mlýně můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2023 a 2024. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Špindlerův Mlýn All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Špindlerova Mlýna - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu ve Špindlerově Mlýně - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování ve Špindlerově Mlýně podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou ve Špindlerově Mlýně s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2023 a 2024 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou ve Špindlerově Mlýně.